• İnceleme
  • Teknik Özellikleri
  • Kılavuz
  • Video
  • Ürün fotoğrafı

GO-FIND Avantajını Keşfedin

Ekonomik Aile Eğlencesi  –  Herkesin kullanması gerçekten kolay olan ciddi bir yüksek teknoloji giriş seviyesi dedektörü !
GO-FIND dedektörleri birçok yenilikçi özellik ile yüksek performans göstermektedir.Minimum dedektör, ciddi dedektörler için üstün metal dedektörü markası olan Minelab, gelişmiş dijital teknolojiyi temel alıyor ve 500-1000 $ aralığında birçok detektörden daha iyi bir algılama derinliği ve hedef hassasiyeti sunuyor. Yeni başlayanlar için mükemmeli ve gelişmiş kullanıcı için bir yedek dedektör olarak harika, Minelab dedektör daha önce hiç bu kadar uygun olmamıştı – ve çok eğlenceli!
Kompakt & Montaj Yok  –  Açın, açın ve GO! Karışıklık yok Nakliye ve saklama için düz katlanır.

GO-FIND ile çalışmaya başlamak gerçekten kolaydır, çünkü bir araya getirilecek başka bir şey yoktur ve algılanmaya başlamak için ayarlarken kaybolabilecek hiçbir gevşek parça yoktur. Dedektörü açmanız, pilleri takmanız ve açmanız yeterlidir. Kontroller önceden ayarlanmıştır ve yarım saat geçirmeden veya daha fazla talimat kılavuzunu okuduğunuzda hemen tespit etmeye başlayabilir ve montaj sırasında algılama süresini boşa harcamayabilirsiniz. Günü tespit etmeyi bitirdikten sonra şaftları daraltın ve kolaylıkla nakliye ve saklama için dedektörü katlayın, hepsini bir dahaki sefer kullanmaya hazır olun.

Ultra Hafif  –  benzer dedektörlerden% 20 daha hafif. Daha uzun süre algılayıp daha fazlasını bulun!

GO-FIND dedektörleri sadece 2.3 lbs (1.06kg) ağırlığındadır ve bu sayede bugün piyasadaki en hafif, en düşük maliyetli ve yüksek performanslı dedektörler haline gelir. Uzun süreler boyunca dedektörü yan yana sallamak yorucu olabilir, bu nedenle GO-FIND’ler performansı feda etmeden ağırlık ve dolayısıyla yorgunluğu azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. En küçük çocuklardan erişkinlere – herkes ertesi gün tekrar AT bulmayı isteyecektir!

Hazine Görünümü LED’leri  –  Kırmızı / Yeşil hedef ID. Kazıyı kazmadan önce hazineyi çöpten ayırın! (Yalnızca GO-BUL 40/60).

Hazine Görünümü ile, onları kazmaya başlamadan önce bulduklarınızın türü ve derinliği hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz. Hedef ayırımı kolay yoldur. Kırmızı LED’ler çivi, at nalı, oyuncak araba, anahtar gibi demir hedeflerini gösterir. Yeşil LED’ler, bozuk para, altın ve gümüş takılar, alüminyum, bakır ve daha fazlasını içeren demir dışı hedefleri belirtir. Pinpoint modunda, LED’ler, kolay kurtarma için kesin hedef konumunu belirlemeye yardımcı olmak için turuncuya dönüşür.

Easy-Trak  –  Tam otomatik zemin izleme, gürültü girişimini hızlı ve kolay bir şekilde azaltır.

Demirdeki demir ve tuz mineralleri, metal dedektörleri ile yanlış sinyallere neden olabilir. Diğer dedektörler basit bir sabit ayara sahipken ya da kullanıcının gelişmiş ‘zemin dengelemesi’ tekniklerini öğrenmesini zorunlu kılarken, GO-FIND gerçekten ‘geçiş ve açık’ yöntemidir. Tuz zemininin otomatik olarak algılanmasıyla birlikte, sahilden parka geçiş yapmak, dedektör ayarlarını veya özel arama modlarını gerektirmez. Tam otomatik zemin izleme, zemin etkileşimini en aza indirir ve daha fazla hazine bulmak için hedef sinyalleri en üst düzeye çıkarır.

Akıllı Telefon Uygulaması *  –  Dedektörünüzü kontrol edin, müzikleri dinleyin,buluntularınızı paylaşın ve daha fazlasını yapın. (Yalnızca GO-BUL 40/60).

Bluetooth® işlevselliğiyle, Smartphone’unuzu GO-FIND ile birlikte kullanarak algılama deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Standart uygulama ve profesyonel yükseltme, hem iPhone hem de Android cihazlar için, 300 doların altındaki dedektörlerde duyulmamış özellikler sunar. Uygulama Coin ID, kablosuz ses, dedektör kontrolü, algılayışınız sırasında müzik dinlemek, yerleri bulmak için kayıt yapmak ve bulguları Facebook’ta paylaşmanın avantajlarını sunuyor. Modern yolu algılayın ve asla geriye bakmayacaksınız!

Para Parası Sihir  – Telefonunuzdaki sık kullanılan paraları belirleyin –   çok eğlencelidir! (Yalnızca GO-BUL 40/60).

GO-FIND, giriş seviyesi detektörleri için çok sayıda hedef ayırt etme seçeneğine sahiptir ve Smartphone uygulamasını kullanırken daha gelişmiş dedektörlerin ayrımcılık çözünürlüğüyle eşleşir: 4 Bulma moduna kadar (Tüm Metal, Reddetme Demiri, Paraları ve Paraları). Ancak karmaşık çok yönlü ayrımcılık seçenekleri ve Hedef Kimlikleri yerine, GO-FIND uygulaması, tespit etmiş olduğunuz modern paraların resimlerini verir – birincisi Minelab’ten bir dünya ve herkes için çok eğlencelidir.

Google Haritalar ®  –  Hazine konumlarınızı modern bir şekilde kaydedin. ‘X’ nokta işareti! (Yalnızca GO-BUL 40/60).

Hazineyle ilgili tüm yerleri kaydetmek harika olmaz mı? Pro uygulaması ve telefonunuzdaki GPS ile, 1000’den fazla FindPoints’i saklayabilir ve bunları Google Haritalar’da görüntüleyebilirsiniz. Kapladığınız genel alanları görmek için uzaklaştırın ve değerli madeni paranın tam olarak nerede olduğunu görmek için yakınlaştırın. Minelab, amiral gemisi CTX 3030 hazine detektörümüzün güçlü haritalama özelliklerini GO-FIND Serisi’ne getirdi. Önce hazineyi bulduğunuz yerlere geri dönün ve daha da fazlasını bulun!

Kablosuz Ses  –  Algılama yaparken müzik dinlemek için kulak zarlarını telefonunuza takın  (yalnızca GO-FIND 40/60).

Dahili hoparlörü veya kulaklıkları / kulaklıkları veya telefonunuzu kullanın. Bluetooth kablosuz sesi kullanarak, hedefi kazmak için dedektörü her düşürdüğünüzde ses kablolarında karışıklık olmayacaktır. Favori müziklerinizi aynı anda dinlerken aynı zamanda hedefleri dinleyebilirsiniz! Bir hedef tespit edildiğinde müzik ses seviyenizi duraklatmak veya azaltmak için uygulama denetimlerini ayarlamanız yeterlidir. Aynı detektör tonlarını dinlemekten bıktığınızda bunları seçilebilir ses dosyaları ile özelleştirin (yalnızca Pro uygulaması).

Ekstra Aksesuarlar  –  ÜCRETSİZ kazma aleti, kulakiçi tomurcuğu ve akıllı telefon tutacağı olsun.

GO-FIND 60’u satın alarak ÜCRETSİZ kazma aleti, kulakiçi tomurcukları ve bir akıllı telefon tutacağı olsun. Hemen başlamak için hepsi kutudadır! Bu kullanışlı aksesuarlar ayrıca GO-FIND 20/40 için de satın alınabilir. Dedektörünüzü ve aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde taşımak ve depolamak için hızlı kroşe ağızlığı, fermuarlı cebi ve ayarlanabilen omuz askısına sahip büyük bir taşıma çantası da bulunmaktadır.


Olasılıkları açın – Herkese bir GO-BULMA var!

 

İçerik
go find

go find

Share This Story!

About Author

You may also like

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.