Minelab Go Find 60

Ana Özellikler:

  • Ekonomik Aile EğlencesiHerkesin kullanması gerçekten kolay olan ciddi bir yüksek teknoloji giriş seviyesi dedektörü  !
  • Kompakt & Montaj Yok  – Açın, açın ve GO! Karışıklık yok Nakliye ve saklama için düz katlanır.
  • Ultra Hafif  – benzer dedektörlerden% 20 daha hafif. Daha uzun süre algılayıp daha fazlasını bulun!
  • Hazine Görünümü LED’leri  – Kırmızı / Yeşil hedef ID. Kazıyı kazmadan önce hazineyi çöpten ayırın!
  • Easy-Trak  – Tam otomatik zemin izleme, gürültü girişimini hızlı ve kolay bir şekilde azaltır.
  • Akıllı Telefon UygulamasıDedektörünüzü kontrol edin, müzikleri dinleyin, buluntularınızı ve daha fazlasını  paylaşın …
  • Para Parası Sihir – Telefonunuzdaki sık kullanılan paraları belirleyin  – çok eğlencelidir!
  • Google  Haritalar ® – Hazine konumlarınızı modern bir şekilde kaydedin. ‘X’ nokta işareti!
  • Kablosuz Ses  – Algılama sırasında müzik dinlemek için kulakiçi kulaklarınızı telefonunuza takın.

Ekonomik Aile Eğlencesi  –  Herkesin kullanması gerçekten kolay olan ciddi bir yüksek teknoloji giriş seviyesidedektörü !

GO-FIND 60, birçok yenilikçi özelliğe sahip yüksek performanslı bir detektördür. Gelişmiş dijital teknolojiyi temel alıyor ve 500 $ – 1000 $ fiyat aralığında birçok dedektörden daha iyi mükemmel algılama derinliği ve hedef hassasiyeti sunuyor. Yeni başlayanlar için mükemmeli ve gelişmiş kullanıcı için bir yedek dedektör olarak harika, Minelab dedektör daha önce hiç bu kadar uygun olmamıştı – ve çok eğlenceli!

Kompakt & Montaj Yok  –  Açın, açın ve GO! Karışıklık yok Nakliye ve saklama için düz katlanır.

GO-FIND ile çalışmaya başlamak gerçekten kolaydır, çünkü bir araya getirilecek başka bir şey yoktur ve algılanmaya başlamak için ayarlarken kaybolabilecek hiçbir gevşek parça yoktur. Dedektörü açmanız, pilleri takmanız ve açmanız yeterlidir. Kontroller önceden ayarlanmıştır ve yarım saat geçirmeden veya daha fazla talimat kılavuzunu okuduğunuzda hemen tespit etmeye başlayabilir ve montaj sırasında algılama süresini boşa harcamayabilirsiniz. Günü tespit etmeyi bitirdikten sonra şaftları daraltın ve kolaylıkla nakliye ve saklama için dedektörü katlayın, hepsini bir dahaki sefer kullanmaya hazır olun.

Ultra Hafif  –  benzer dedektörlerden% 20 daha hafif. Daha uzun süre algılayıp daha fazlasını bulun!

GO-FIND 60’ın ağırlığı sadece 2,3 lbs (1,06 kg) olduğundan bugünkü en hafif, en düşük maliyetli, yüksek performanslı dedektörlerden biri haline geliyor. Uzun süreler boyunca dedektörü yan yana sallamak yorucu olabilir, bu nedenle GO-FIND’ler performansı feda etmeden ağırlık ve dolayısıyla yorgunluğu azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. En küçük çocuklardan erişkinlere – herkes ertesi gün tekrar AT bulmayı isteyecektir!

Hazine Görünümü LED’leri  –  Kırmızı / Yeşil hedef ID. Kazıyı kazmadan önce hazineyi çöpten ayırın!

Hazine Görünümü ile, onları kazmaya başlamadan önce bulduklarınızın türü ve derinliği hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz. Hedef ayırımı kolay yoldur. Kırmızı LED’ler çivi, at nalı, oyuncak araba, anahtar gibi demir hedeflerini gösterir. Yeşil LED’ler, bozuk para, altın ve gümüş takılar, alüminyum, bakır ve daha fazlasını içeren demir dışı hedefleri belirtir. Pinpoint modunda, LED’ler, kolay kurtarma için kesin hedef konumunu belirlemeye yardımcı olmak için turuncuya dönüşür.

Easy-Trak  –  Tam otomatik zemin izleme, gürültü girişimini hızlı ve kolay bir şekilde azaltır.

Demirdeki demir ve tuz mineralleri, metal dedektörleri ile yanlış sinyallere neden olabilir. Diğer dedektörler ya basit bir sabit ayara sahipken ya da kullanıcının gelişmiş ‘zemin dengelemesi’ tekniklerini öğrenmesini zorunlu kılarken, GO-FIND 60 gerçekten ‘devreye girip gidiyor’. Tuz zemininin otomatik olarak algılanmasıyla birlikte, sahilden parka geçiş yapmak, dedektör ayarlarını veya özel arama modlarını gerektirmez. Tam otomatik zemin izleme, zemin etkileşimini en aza indirir ve daha fazla hazine bulmak için hedef sinyalleri en üst düzeye çıkarır.

Smartphone App *  –  Dedektörünüzü kontrol edin, müzikleri dinleyin, buluntularınızı paylaşın ve dahafazlasını yapın …

Bluetooth® işlevselliğiyle, Smartphone’unuzu GO-FIND 60’ınızla kullanarak algılar deneyiminizi artırabilirsiniz. Hem iPhone hem de Android cihazlar için standart uygulama ve profesyonel yükseltme, 300 doların altındaki dedektörlerde duyulmamış özellikleri sunar. Uygulama Coin ID, kablosuz ses, dedektör kontrolü, algılayışınız sırasında müzik dinlemek, yerleri bulmak için kayıt yapmak ve bulguları Facebook’ta paylaşmanın avantajlarını sunuyor. Modern yolu algılayın ve asla geriye bakmayacaksınız!

Para Parası Sihir  – Telefonunuzdaki sık kullanılan paraları belirleyin –   çok eğlencelidir!

GO-FIND, giriş seviyesi detektörleri için çok sayıda hedef ayırt etme seçeneğine sahiptir ve Smartphone uygulamasını kullanırken daha gelişmiş dedektörlerin ayrımcılık çözünürlüğüyle eşleşir. Ancak karmaşık çok yönlü ayrımcılık seçenekleri ve Hedef Kimlikleri yerine, GO-FIND uygulaması, tespit etmiş olduğunuz modern paraların resimlerini verir – birincisi Minelab’ten bir dünya ve herkes için çok eğlencelidir.

Google Haritalar ®  –  Hazine konumlarınızı modern bir şekilde kaydedin. ‘X’ nokta işareti!

Hazineyle ilgili tüm yerleri kaydetmek harika olmaz mı? Pro uygulaması ve telefonunuzdaki GPS ile, 1000’den fazla FindPoints’i saklayabilir ve bunları Google Haritalar’da görüntüleyebilirsiniz. Kapladığınız genel alanları görmek için uzaklaştırın ve değerli madeni paranın tam olarak nerede olduğunu görmek için yakınlaştırın. Minelab, amiral gemisi CTX 3030 hazine detektörümüzün güçlü haritalama özelliklerini GO-FIND 60 cihazımıza getirdi. Daha önce keşfettiğiniz yerlere geri dönün ve daha da fazlasını bulun!

Kablosuz Ses  –  Algılama sırasında müzik dinlemek için kulakiçi kulaklıkları telefonunuza takın.

Dahili hoparlörü veya kulaklıkları / kulaklıkları veya telefonunuzu kullanın. Bluetooth kablosuz sesi kullanarak, hedefi kazmak için dedektörü her düşürdüğünüzde ses kablolarında karışıklık olmayacaktır. Favori müziklerinizi aynı anda dinlerken aynı zamanda hedefleri dinleyebilirsiniz! Bir hedef tespit edildiğinde müzik ses seviyenizi duraklatmak veya azaltmak için uygulama denetimlerini ayarlamanız yeterlidir. Aynı detektör tonlarını dinlemekten bıktığınızda onları seçilebilir ses dosyaları ile kişiselleştirin.

Ekstra Aksesuarlar  –  ÜCRETSİZ kazma aleti, kulakiçi tomurcuğu ve akıllı telefon tutacağı olsun.

Hemen başlamak için hepsi kutudadır! Dedektörünüzü ve aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde taşımak ve depolamak için hızlı kroşe ağızlığı, fermuarlı cep telefonu ve ayarlanabilir omuz askısı ile mükemmel bir taşıma çantası da satın alabilirsiniz.

 

Uygulama
Madeni Paralar, Neşeli, Mücevher Sahil & Park
Teknoloji
VLF (VFLEX)
Frekans / İletim
7,8 kHz
Bobin (standart)
10 “su geçirmez Monoloop
Ses çıkışı
Dahili hoparlör ve 3.5 mm kulaklık girişi
Kulaklıklar verilir
Evet (kulak tomurcukları)
Görsel ekran
60mm x 36mm (2,36 “x 1,42”) LCD
Arka ışık
Evet
ürün kimliği
253685
USB Bağlantısı
– (Smartphone Pro Uygulaması var)
Bellek
Derinlik Göstergesi
3 Düzey
Algılama Modları
4
Ayrımcılık
Simgeleri Bul – Çivi, Folyo, Yüzük, Madeni Para ve Hazine Görünümü LED’leri
Zamanlama
Ses tonu
Düşük, Orta1, Orta2, Yüksek
Ses Türü
Zemin Dengesi
Otomatik İzleme
Zemin Dengesi Türü
Çöp Yoğunluğu
Kesinleştirmek
Evet (sesli ve görsel)
Duyarlılık Ayarı
5 Düzey
Ayar / Gürültü Önleme
Eşik
Hedef Ses Ayarı
Pil
4×1.5V AA Alkalin / Karbon / Lityum veya NiMH / NiCad (dahil değildir).
Düşük pil uyarısı
Ses ve görüntü uyarısı
Boy
Daraltılmış: 21,9 inç / 555 mm Genişletilmiş: 51,4 inç / 1305 mm
Ağırlık
2.3 lbs / 1.06 kg
Garanti
2 yıl

 

minelab go find 60

minelab go find 60

 

Share This Story!

About Author

You may also like

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.