• İnceleme
 • Teknik Özellikleri
 • Kılavuz
 • Video
 • Ürün fotoğrafı

E-TRAC, Minelab’ın Full Band Spectrum (FBS) teknolojisi ve Smartfind TM ayrımcılığını içeren gelişmiş bir detektördür. Zarif, dayanıklı tasarım, yenilikçi kontrol paneli, sezgisel menüler, net LCD ekran, sağlam hafif bobin ve kapsamlı hedefleme seçenekleri E-TRAC’yi diğer markalardan ayırıyor.

E-TRAC Xchange programı, E-TRAC ayarlarınızı, kullanıcı modlarınızı ve ayrımcılık kalıplarınızı indirip yüklemek için metal dedektörünüzü ev bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar. E-TRAC’iniz başarılarınızı gösteren bir kaynak kitaplığı oluşturabilir, değerli bilgilerinizi En sevdiğiniz siteler için ayarları – en başarılı ayarlarınızı kaybetme riskini asla azaltmayın! Bu gelişmiş özellik, E-TRAC’i bir düğmeye dokunarak belirli algılama ortamlarına ve tercih edilen hedeflere hızlı bir şekilde yapılandırmanıza olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır, böylece ayarlarla uğraşmak için daha az zaman harcayabilir ve sevdiğiniz şeyleri yaparak alanda daha fazla zaman harcayabilirsiniz Yapıyor, algılıyor.

E-TRAC, son derece tuzlu topraklar, deniz suyu, ıslak plaj kumu ve oldukça manyetik zemin koşulları gibi mineralize zemin koşullarında değerli metal nesneleri bulacaktır. E-TRAC’yi kullanarak, değerli sikkeleri, eserleri, altını ve mücevherleri düzenli olarak keşfetme heyecanı ile açık havada tutkularını birleştiren başarılı dedektiflerden biri olabilirsiniz. Özellikler E-TRAC’yi kullanarak, değerli sikkeleri, eserleri, altını ve mücevherleri düzenli olarak keşfetme heyecanı ile açık havada tutkularını birleştiren başarılı dedektiflerden biri olabilirsiniz. Özellikler E-TRAC’yi kullanarak, değerli sikkeleri, eserleri, altını ve mücevherleri düzenli olarak keşfetme heyecanı ile açık havada tutkularını birleştiren başarılı dedektiflerden biri olabilirsiniz.

Özellikler

 • Eş zamanlı frekansları 1.5kHz – 100kHz arasında değişen FBS teknolojisini kullanarak, dedektör bobininden alınan sinyal çok çeşitli yanıtlardan analiz edilir. Bu, E-TRAC’ın gelişmiş sinyal işlemesinin daha fazla hedef bilgiyi analiz etmesini ve böylece hedef tanımlamanın daha doğru olmasını sağlar.
 • E-TRAC XChange USB işlevselliği – en sevdiğiniz E-TRAC ayarlarınızı oluşturun, indirin ve yükleyin ve bunları bilgisayarınıza kaydedin veya e-postayla arkadaşlarınızla paylaşın.
 • Bağımsız demir ve iletkenlik reddetme seviyesi ayarına sahip QuickMask TM – kalıpları düzenlemek için hızlı ve basit bir yol.
 • Smartfind TM – istenmeyen hedeflerden gelen sinyalleri ortadan kaldırmak için çalışan aynı ekrandaki demir ve iletkenlik özelliklerini grafiksel olarak temsil eden ve istenen hedeflerden gelen sinyalleri kabul eden eşsiz iki boyutlu ayrımcılık ölçeğidir.
 • Radikal yeniden konumlandırma ile ayrımcılık ölçeği, hedef kimliğini ve iyi hedeflerin derinlikteki iyileşme oranını artırır.
 • Açılış ve gidiş için belirli önceden ayarlanmış Minelab kullanıcı modları, madeni paralar için uygun olan belirli Ayarlar ve Kalıplarla algılanır; Çöp; Beach and Relics.
 • Dört kullanıcı modu yuvası, böylece belirli hedef tercihlerinize ve algılama ortamınıza uyacak şekilde modları kişiselleştirebilirsiniz.
 • İhtiyaçlarınızı karşılamak için daha hassas bir şekilde 1-50 ölçekli rafine edilmiş eşik ayar seviyesi.
 • Hedef boyutunu ve tanımlamasını her zamankinden daha doğru hale getiren iki modda görsel ve görsel göstergelere dikkat edin.
 • Zemin Ayar seçenekleri Nötr ve Zor olup, iyi huylu veya en zor çalışma koşullarına kolayca adapte olmanızı sağlar.
 • Çöp Yoğunluğu ayarları – Yüksek, yüksek çöp ortamlarında daha az yanlış sinyal almanıza ve Düşük siteler daha temiz siteler için mükemmel olmasını sağlar.
 • Kullanıcı merkezli tuş takımı ve menü tasarımı – sezgisel simgeler ve mantıksal menü dizileri ile hızlı ve kolay kullanım.
 • 72mm x 48mm net çözünürlüklü görsel ekran paneli – tüm ışık koşullarında optimum görüş için tasarlanmıştır.
 • Ergonomik, mükemmel dengelenmiş Kulp Meclisi, yorulmadan daha uzun algılama süreleri sağlar! 
 • Keskin, hassas tespit noktası ve derinlik ile çok yönlülük için ultra hafif su geçirmez 11 “çift D su geçirmez bobin.
Uygulama
Para, Relik, Mücevherat ve Plaj
Teknoloji
FBS, Smartfind
Frekans / İletim
Çoklu frekanslar: 1,5 – 100kHz
Bobin (standart)
11 “Çift D hafif, su geçirmez.
Ses çıkışı
Dahili hoparlör ve 6.35mm (1/4 “) kulaklık girişi.
Kulaklıklar verilir
Koss 100 ohm kulaklıklar.
Görsel ekran
Kontrast ayarına sahip çok büyük 72mm x 48mm (2,8 “x 1,9”) gri tonlu LCD.
Arka ışık
Evet.
ürün kimliği
754
USB Bağlantısı
PC ile iletişim için USB konektörü.
Bellek
Algılama sırasında otomatik olarak kaydedilen ayarlar, değiştirilene veya sıfırlanıncaya kadar kalır.
Derinlik Göstergesi
Normal algılama ve Pinpoint modunda etkin olan doğru gösterge.
Algılama Modları
4 önceden programlanmış kullanıcı Modu (Paralar, Yüksek Çöp Kutusu, Plaj ve Variller) ve 4 kullanıcıya özelleştirilebilir Mod.
Ayrımcılık
Smartfind TM 2 boyutlu Ayrımcılık: Demir 35, İletkenlik 50. 10 ayrımcılık kalıpları (Paralar, All-Metal, Fe Madeni Paralar, Mücevherat, Folyo, Çekme Tab, Demir, Taç Vida, Vidalama ve Çivi) & 10 kullanıcı yuvası.
Zamanlama
Ses tonu
1,2,4 & Çok tonlu; Iletkenlik veya demirli tepki için özelleştirilebilir. Ayarlanabilir 30 basamağa kadar değişkenlik gösterir.
Ses Türü
Normal, Uzun, Düzgün ve Basamak Tutun.
Zemin Dengesi
Otomatik zemin dengelemesi – gelişmiş dijital filtreleme. Zemin ayarları Nötr ve Zor.
Zemin Dengesi Türü
Çöp Yoğunluğu
(2) Düşük ve Yüksek.
Kesinleştirmek
LCD’de modülasyonlu sesli ve görsel çarpı işaretli hareketsiz, 2 mod: normal ve boyutlandırma.
Duyarlılık Ayarı
Ayarlanabilir ofset ile tamamen otomatik, manuel 1 ila 30 ayarı.
Ayar / Gürültü Önleme
Manuel ve Otomatik (11 kanal)
Eşik
0’dan 50’ye kadar daha ince ayar seviyesi.
Hedef Ses Ayarı
Sınır ve Kazanç (1 ila 30).
Pil
1600mAh NiMH veya alkalin piller.
Düşük pil uyarısı
Görsel ve işitsel gösterge.
Boy
1060mm-1380mm (41.7 “- 54.3”).
Ağırlık
1,6 kg (3,5 lbs) (pil hariç).
Garanti
3 yıl kontrol kutusu ve bobin.
İçerik

Share This Story!

About Author

You may also like

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.